Objavljeno: 26. 9. 2019. u 15:45
Uređeno: 30. 9. 2019. u 09:53
Renata Burai

Upis na sveučilišne diplomske studije održat će se od ponedjeljka 30. rujna do petka 4. listopada 2019. prema sljedećem rasporedu:

Ponedjeljak, 30. rujna – Psihologija, jednopredmetna Kroatologija

Utorak, 1. listopada – Komunikologija, jednopredmetna Povijest

Srijeda, 2. listopada – jednopredmetna Sociologija, dvopredmetna Filozofija

Četvrtak, 3. listopada – dvopredmetni Hrvatski latinitet, dvopredmetna Kroatologija

Petak, 4. listopada –  dvopredmetna Povijest

Na upis pristupnik treba donijeti:

• potvrdu o uplati 250 kn za troškove upisa;
  • dvije fotografije (format 4 x 6 cm)

Za studente 1. godine diplomskih studija na Hrvatskim studijama nastava u ak. god. 2019./2020. počet će u ponedjeljak 7. listopada 2019. prema rasporedu predavanja objavljenom na mrežnim stranicama Hrvatskih studija.

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS