Objavljeno: 26. 9. 2019. u 16:43
Uređeno: 26. 9. 2019. u 16:43
Renata Burai

Početak nastave u zimskom semestru akademske godine 2019./2020. za studente preddiplomskoga studija i 2. godinu diplomskoga studija bit će u ponedjeljak, 30. rujna 2019.

Za studente preddiplomskoga studija od ponedjeljka, 30. rujna 2019. predavat će se obvezni i izborni predmeti, a za studente 2. godine diplomskoga studija predavat će se obvezni predmeti i izborni (samo ako je nastavnik zaposlenik Hrvatskih studija). Svi izborni predmeti za 2. godinu diplomskoga studija predavat će se od ponedjeljka 7. listopada 2019.

Nastava za studente 1. godine diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 7. listopada 2019. godine.

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS