Objavljeno: 10. 10. 2019. u 00:13

Tribina o Anti Bruni Bušiću

U prigodi obljetnice smrti Ante Bruna Bušića Udruga Mladi Imotske krajine i Udruga studenata "Virtus" pozivaju sve zainteresirane na tribinu o životu i djelu hrabroga i nepomirljivoga borca za hrvatsku slobodu i neovisnost.
Tribina će se održati u utorak 15. listopada 2019. godine, u Kinu Forum, u Studentskom domu ''Stjepan Radić'' s početkom u 20 sati.
Gosti predavači su znanstvenici i povjesničari dr. sc. Wollfy Krašić i dr. sc. Anđelko Mijatović.
Pozivaju se svi zainteresirani da iskoriste priliku, odaju počast i podrobnije se upoznaju s djelovanjem i značenjem Ante Bruna Bušića, koga se može smatrati jednim od velikana hrvatske povijesti.
Ulazak je slobodan.