Objavljeno: 15. 10. 2019. u 12:14
Administrator

Od četvrtka, 10. listopada 2019., Hrvatski radio započeo je emitirati seriju od petnaest kraćih radijskih emisija Minijature za radoznale: Slavne žene stare povijesti, čiji je autor doc. dr. sc. Mladen Tomorad s Odsjeka za povijest. Emisije će se moći poslušati svaki četvrtak u 11:05-11:12 na Prvom programu Hrvatskoga radija.

Svi zainteresirani mogu poslušati emisije svaki tjedan na radiju ili u slušaonici HRT-a.

Poveznica na prvu emisiju nalazi se u prilogu:

detalj Botticellijeve slike "Rođenje Venere", 15. stoljeće
detalj Botticellijeve slike "Rođenje Venere", konac 15. stoljeća