Objavljeno: 21. 10. 2019. u 16:02
Josip Papak

Informacije o volontiranju na Smotri Sveučilišta i Interliberu 2019.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu održat će se od 21. do 23. studenoga 2019. godine u Studentskom centru, Savska 25.

Radno vrijeme Smotre:

Četvrtak/petak od 10 do 18 sati.

Subota od 9 do 15 sati.

Interliber se održava na Zagrebačkom velesajmu od 12. do 17. studenoga 2019. godine. Radno vrijeme Interlibera je od 10 do 20 sati.

Pozivamo sve zainteresirane studente koji žele predstavljati Hrvatske studije na Smotri Sveučilišta i/ili Interliberu da se prijave za volontiranje na: jpapak@hrstud.hr

U prijavi je potrebno navesti sljedeće podatke: ime i prezime, studij, godina studija, e-adresa, broj mobitela i veličina majice.

Volontira se u jednoj smjeni do najviše šest sati, a za volontiranje dobiva se majica Hrvatskih studija i upis u volontersku knjižicu.