Objavljeno: 7. 1. 2020. u 14:36
Josip Papak

Udruga studenata komunikologije i novinarstva „Komuna“ i ove je akademske godine, dvanaestu godinu za redom, održala svoj tradicionalni Humanitarni božićni sajam „Kolokviraj ljubav“ u suradnji s Fakultetom hrvatskih studija, Udrugom studenata sociologije „Anomija“, Društvom studenata kroatologije „Cassius“, Klubom studenata psihologije „Feniks“ i Društvom studenata povijesti „Ivan Lučić – Lucius“. Sajam je trajao od 16. do 19. prosinca 2019. godine u prostorijama knjižnice Fakulteta hrvatskih studija na Znanstveno-učilišnom kampusu Borongaj.

Ovogodišnji sajam kao dodatnu poslasticu, uz već dobro poznate kolače i kuhano vino, nudio je čitanje horoskopa i gatanje, prodaju second-hand odjeće i razne igre koje su studenti mogli zaigrati. Održan je i neizostavni kviz znanja u organizaciji DSK „Cassius“.

Organizacijom sajma studenti i studentice pokazali su svoje veliko studentsko srce, blagdanski duh i voljnost da pomognu onima kojima je potrebno. Od srca hvala svima koji su pekli kolače i kuhali vino, ali i svima onima koji su svojim dolaskom i donacijom pomogli. Ovogodišnji prihodi sajma dosežu gotovo 7000 kuna, a svi prihodi humanitarne akcije donirani su i uljepšali Božić studentici iz Stambene zajednice Dječjeg doma Zagreb.

Dora Decorti

Predsjednica USKN "Komuna"