Objavljeno: 23. 1. 2020. u 12:55

Obavijest studentima o ispitnim rokovima i statusu studenata FHS-a

Poštovani kolegice i kolege,

sutra (petak 24. siječnja 2020.) je zadnji dan nastave u zimskom semestru. Od ponedjeljka 27. siječnja počinju zimski ispitni rokovi i traju do 21. veljače. Molim, sjetite se prijaviti ispite i na vrijeme odjaviti ispit na koji ne kanite izaći.

Podsjećam da je točkom IX. Odluke o osnivanju Fakulteta hrvatskih studija (FHS) Senat Sveučilišta u Zagrebu 10. prosinca 2019. odredio:

- „Na Fakultet hrvatskih studija prenose se pravo upisa studenata i pravo izvođenja svih sveučilišnih studijskih programa i programa cjeloživotne naobrazbe čiji su izvoditelj bili Hrvatski studiji.
 - Svi studenti Hrvatskih studija postaju studenti Fakulteta hrvatskih studija.
 - Indeksi Hrvatskih studija postaju indeksi Fakulteta hrvatskih studija.
 - Studentske iskaznice (iksice) Hrvatskih studija postaju studentske iskaznice (iksice) Fakulteta hrvatskih studija.
 - Studentski zbor Hrvatskih studija postaje Studentski zbor Fakulteta hrvatskih studija.
 - Studentima koji diplomiraju u akademskoj godini 2019./2020. godini diplome izdaje Fakultet hrvatskih studija.“

Ne zaboravite da je obranu diplomskoga rada moguće prijaviti svaki mjesec. Rokove možete vidjeti ovdje. Radujemo se novim alumnima FHS-a.

Svima želim uspješne ispitne rokove.

S poštovanjem,
Doc. dr. sc. Dario Vučenović
Prodekan za nastavu i studente
Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu