Sveučilište u Zagrebu

Facebook stranica FHS-a
YouTube kanal FHS-a
LinkedIn stranica FHS-a
Molimo studente, nastavnike i zaposlenike koji su pozitivni na COVID-19, imaju simptome ili su bili u bliskom kontaktu sa zaraženim da se jave na kvaliteta@hrstud.hr
Objavljeno: 2. 3. 2020. u 12:18
Administrator

Pozivamo studentice i studente Fakulteta hrvatskih studija da se priključe veslačkoj posadi osmerca FHS-a. Treninzi se održavaju na Jarunu u nazočnosti trenera.

Što dobivate ako se odlučite priključiti:
- besplatna putovanja na regate
- jačanje cijelog tijela i razvoj kondicijskih sposobnosti
- upoznavanje novih ljudi
- druženja i nova životna iskustva

Javite se na:  domerovic@hrstud.hr

veslanje

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2021. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS