Objavljeno: 12. 3. 2020. u 14:58

Šahovski klub Fakulteta hrvatskih studija „Stjepan Držislav“

Novoosnovani šahovski klub Fakulteta hrvatskih studija „Stjepan Držislav“ je u potrazi za članovima koji bi nam se pridružili srijedom od 12.45 do 14.15 u sobi 012 u glavnoj zgradi Fakulteta hrvatskih studija. Termin je osmišljen kao ugodno druženje studenata uz šah s namjenom u poboljšanju svoje igre. Ovisno o broju prijava razmišljamo o organiziranju turnira, ali i o poduci u šahu ako bude dovoljno zainteresiranih početnika. Članstvo se naplaćuje 20 kuna godišnje, ponajviše jer su klub organizirali studenti za studente te nam je potrebna dodatna oprema poput novih ploča i satova. U slučaju da se netko ne želi nužno učlaniti, nego samo ponekad navratiti zbog uživanja u igri, također je dobrodošao. Za bilo kakve upite javite nam se na našu e-poštu:

sk.stjepan.drzislav@gmail.com