Objavljeno: 6. 4. 2020. u 09:49
Josip Papak

Poštovani kolegice i kolege,

kako bi približili rad europskih institucija mladima diljem Hrvatske Predstavništvo Europske komisije u Hrvatskoj povremeno organizira posjete Europskoj komisiji, Europskom parlamentu i Europskom vijeću sa sjedištem u Bruxellesu

U posjeti će sudjelovati dvoje studenata Fakulteta hrvatskih studija, a planirani je datum posjete 12.-14. listopada 2020.

Svi se zainteresirani studenti mogu prijaviti za posjetu na adresu kvaliteta@hrstud.hr, uz priložen životopis i obrazloženje zašto bi baš oni trebali ići kao predstavnici Fakulteta hrvatskih studija. Rok za prijavu traje do petka 10. travnja 2020.

Prilikom odabira studenata vrjednovat će se sljedeći kriteriji: prosjek ocjena, akademske nagrade, demonstrature i poslano obrazloženje.

Veselimo se sudjelovanju naših studenata u ovom projektu.