Objavljeno: 1. 6. 2020. u 09:22
Josip Papak

Poštovani članovi akademske zajednice Fakulteta hrvatskih studija,

dragi sveučilištarci i nastavnici: dobro došli natrag!

Nastava i ispiti vraćaju se na fakultet.

Autobusi do Fakulteta voze svakih 20 minuta cijeli dan. Više ovdje.

Ažurirani raspored predavanja u živo za zadnji tjedan nastave objavljen je ovdje.

Studentska referada prima studente od ponedjeljka do petka od 9 do 12 i od 13.30 do 14.30 sati.

Nastavnici će u vrijeme oglašenih konzultacija biti dostupni studentima u svojim kabinetima najmanje sat vremena svaki tjedan, sve do 24. srpnja.

Čitaonica će za korisnike raditi od ponedjeljka do petka od 8 do 18 sati.

Fotokopiraonica od ponedjeljka 1. lipnja 2020. radi do 8 do 14 sati, prema potrebi i dulje.

Kafeterija od ponedjeljka 1. lipnja 2020. radi od ponedjeljka do petka od 8 do 16 sati.

Studentska menza na Kampusu za sada ne radi.

Napitci i grickalice dostupni su na samoposlužnim aparatima u glavnoj zgradi i u zgradi Knjižnice.

Računalna služba prima studente svaki radni dan od 13 do 14 sati.