Objavljeno: 29. 6. 2020. u 09:32

Restoran Studentski centar u Zagrebu i Caffe bar „Borongaj“ na kampusu Borongaj nastavljaju s radom do daljnjega te se Odluka od 29. lipnja 2020. stavlja izvan snage.

Radno vrijeme Restorana i Caffe bara „Borongaj“ svakoga dana bit će otvoreni od 7.30 do 14.30 sati.

Meni i cjenik ZUK „Borongaja“ dostupni su na službenim stranicama i oglasnoj ploči pri ulazu.

Prethodna obavijest je glasila:

Broj studenata koju su konzumirali hranu u restoranu Studentskog centra u Zagrebu na Kampusu Borongaj koji je bio na početku otvaranja restorana drastično se smanjio stoga smo prisiljeni od sutra 30. lipnja 2020. godine prestati sa radom.

Mirko Bošnjak, sanacijski upravitelj

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU