Objavljeno: 17. 9. 2020. u 11:10

Migracije i identitet

U tijeku je organizacija međunarodne znanstveno-stručne konferencije pod nazivom „Migracije i identitet: kultura, ekonomija, država  (2)“ koja će se održati od 09. do 11.12.2020. u Zagrebu i u Osijeku. Inicijator i organizator skupa je Institut za migracije i narodnosti (IMIN), znanstveno-istraživačka institucija s najdužim stažem u Republici Hrvatskoj, a i u širem okruženju u istraživanju unutarnjih i vanjskih migracija, nacionalnih manjina i hrvatske dijaspore.

Pozivamo sve zainteresirane znanstvenike i stručnjake u Republici Hrvatskoj, hrvatskoj dijaspori, kao i znanstvenike i stručnjake u regiji i svijetu da se prijave na konferenciju i da svojim radovima pridonesu razvoju znanosti i struke iz područja konferencije, kao i rješavanju aktualnih izazova s kojima se susrećemo.

Više informacija o konferenciji pogledajte u pozivnom pismu.

Pozivno pismo - PDF dokument, 3 stranice