Objavljeno: 6. 5. 2022. u 14:38
Uređeno: 6. 5. 2022. u 14:38

Drage studentice,

Idućeg tjedna od ponedjeljka 9. svibnja do petka 13. svibnja, od 10 do 14 sati možete donirati higijenske potrepštine za zagrebačku udrugu Ženska pomoć sada. Udruga je prva SOS linija za žrtve nasilja na prostoru Istočne Europe. U sklopu nje se nalazi prihvatni centar za žene i djecu žrtve nasilja te im treba Vaša pomoć. Higijenske potrepštine si ne može priuštiti 3,6% žena u RH, dok više od 10% njih nema dovoljno. Pomozite smanjiti menstrualno siromaštvo te donirajte higijenske potrepštine (higijenske uloške, tampone) u prostoru kod knjižnice.