Časopis Stara povijest

starapovijest.eu

Moderni magazin za staru povijest

ISSN: 1849-3335

Web portal www.starapovijest.eu namijenjen je svim zaljubljenicima u starija povijesna razdoblja, od prapovijesti do ranomodernog doba. Na stranicama ovog portala moći ćete pronaći raznovrsne povijesne tekstove, kronologije, internetske poveznice te svježe informacije o najnovijim istraživanjima, predavanjima, izložbama, konferencijama, izdavačkoj djelatnosti (promocije, prikazi i recenzije knjiga te časopisa) te filmovima koji se bave raznovrsnim sadržajima vezanim uz starija povijesna razdoblja.

Glavni urednik
doc. dr. sc.