Sveučilište u Zagrebu

Fakultet hrvatskih studija

logo

Molimo studente, nastavnike i zaposlenike koji su pozitivni na COVID-19, imaju simptome ili su bili u bliskom kontaktu sa zaraženim da se jave na kvaliteta@hrstud.hr
Objavljeno: 2. 11. 2020. u 10:23
Ružica Bešlić Grbešić

ISPIT iz kolegija RAZVOJNA PSIHOLOGIJA kod prof. Ane Petak održat će se 21.11.2020. nakon predavanja za polaznike koji žele pristupiti.

Ostali Predloženi termini pismenog ispita iz KOLEGIJA RAZVOJNA PSIHOLOGIJA su: 4.12.2020. (petak) – u 14:00h  i 15.01.2021. (petak) – u 14:00h

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2021. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS