Objavljeno: 21. 5. 2018. u 16:49
Uređeno: 8. 11. 2018. u 11:23
Maria Florencia Luchetti

U utorak, 27. veljače 2018. održan je radni sastanak Znanstvenog zavoda Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu i Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske.

Sastanku su prisustvovali državni tajnik Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske, Zvonko Milas, Voditeljica ureda dobrodošlice, Marija Matek i Načelnik Sektora za provedbu i nadzor programa i projekata Hrvata izvan Republike Hrvatske, Dario Magdić.

Na radnom sastanku razgovaralo se o mogućnostima uspostave suradnje dviju ustanova te je donesena odluka o organizaciji radionica namijenjenih polaznicima Programa učenja hrvatskoga jezika Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske.