Objavljeno: 21. 5. 2018. u 18:31
Uređeno: 21. 5. 2018. u 18:58
Maria Florencia Luchetti

U srijedu, 28. ožujka 2018. održao se radni sastanak u Hrvatskom saboru, predstavničkom tijelu građana Republike Hrvatske, na kojem su sudjelovali saborski zastupnik - diplomirani politolog, Davor Ivo Stier, pomoćnica ministrice znanosti i obrazovanja, izv. prof. dr. sc. Ivana Franić, državni tajnik doc. dr. sc. Matko Glunčić te djelatnici Znanstvenog zavoda Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Gospodin Davor Ivo Stier, Hrvat povratnik iz Argentine je član više saborskih Odbora te Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe. Na sastanku su se razmatrale mogućnosti zajedničke suradnje na budućim znanstveno-istraživačkim projektima.