Objavljeno: 21. 5. 2018. u 18:59
Uređeno: 23. 5. 2018. u 11:30
Maria Florencia Luchetti

U srijedu, 18. travnja 2018. te petak, 20. travnja 2018. djelatnice  Znanstvenoga zavoda Hrvatskih studija sudjelovale su na prezentaciji programa Hrvatske Matice iseljenika i na otvorenju izložbe Vlade Perkovića „Ljepote hrvatskih obala“.

Prilikom tih susreta razmijenjeni su kontakti s djelatnicama iz Odjela za kulturu i Odjela za školstvo, te se razgovaralo o aktivnostima i programima Matice iseljenika, budućim planovima kao i mogućnostima daljnje suradnje između Hrvatskih studija i Hrvatske matice iseljenika.