Objavljeno: 21. 5. 2018. u 19:01
Uređeno: 23. 5. 2018. u 11:29
Maria Florencia Luchetti

U ponedjeljak, 23. travnja 2018. dr. sc. Jasna Novak Milič sa Sveučilišta Macquaire posjetila je Znanstveni zavod Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Razgovaralo se o raznim vidovima znanstvene suradnje te o projektu „Studentska virtualna mreža“, u kojem je Centar Hrvatskih studija Sveučilišta Macquaire  partner.

Svrha projekta je implementirati studentski program učenja jezika i kulture namijenjen studentima iz drugih zemalja koji uče hrvatski jezik i studentima u Hrvatskoj i BIH koji uče strane jezike.