Objavljeno: 30. 10. 2018. u 14:59
Uređeno: 13. 11. 2018. u 14:32
Maria Florencia Luchetti

U utorak, 25. rujna 2018. u 18 sati u Knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića u Zagrebu održana je tribina Hispanski svijet koju su organizirali Hrvatsko-hispansko društvo i Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića.

Potpredsjednik Hrvatskog-hispanskog društva i novinar Glasa Hrvatske, David Rey, bio je voditelj tribine, dok je etnolog-antropolog iz Bolivije Javier Gonzáles predavao o zanimljivoj temi „Latinoameričke biljke koje su oplemenile Europu“.

Djelatnice Znanstvenog Zavoda Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu bile su pozvane i prisustvovale ovome događaju, povodom kojeg se razgovaralo o mogućnostima zajedničke suradnje.