Objavljeno: 11. 3. 2019. u 09:19
Sara Paraga

Pozivamo Vas na okrugli stol informativno edukativnog sadržaja Put do Sveučilišta - iskustva i poteškoće osoba s invaliditetom u sustavu visokog obrazovanja u organizaciji Znanstvenog zavoda Hrvatskih studija koji će se održati u Knjižnici Hrvatskih studija 12. ožujka 2019. od 10.00 do 12.00 sati.

Organizacijom okruglog stola Znanstveni zavod Hrvatskih studija želi otvoriti dijalog akademske zajednice i osoba s invaliditetom, ispitati mogućnosti i prepreke s kojima se osobe s invaliditetom svakodnevno suočavaju u sustavu visokog obrazovanja, potaknuti njihovo veće uključenje u studiranje, te istražiti načine kako im olakšati put prema realizaciji njihovih akademskih ciljeva, potencijala i još kvalitetnijoj integraciji u sveučilišni život i znanstvenu zajednicu.

U raspravi će sudjelovati predstavnici Hrvatskog sabora, Zajednice saveza osoba s invaliditetom (SOIH), akademske zajednice i drugih relevantnih institucija.

Program okruglog stola možete preuzeti ovdje.

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS