Objavljeno: 11. 3. 2019. u 11:24
Uređeno: 12. 3. 2019. u 09:35
Natasha Kathleen Levak

Od 1. do 2. veljače 2019. u Salzburgu je održana međunarodna znanstvena konferencija "Mobilities and Transformation: Understanding Societies, Economies, and Environments on the Move" u organizaciji Sveučilišta u Salzburgu.

Dr. sc. Natasha Kathleen Levak predstavljala je istraživačku skupinu iz Znanstvenog zavoda dr. sc. Katicu Jurčević, dr. sc. Natashu Kathleen Levak i dr. sc. Mariju Florenciju Luchetti i sudjelovala je u konferenciji sa zajedničkim izlaganjem “Return migration and the re-conceptualisation of identity relating to self and the cultural group after returning to the cultural ancestral homeland, Croatia."

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS