Objavljeno: 2. 4. 2019. u 17:13
Uređeno: 2. 4. 2019. u 17:23
Maria Florencia Luchetti

U 112. broju hrvatskih sveučilišnih novina „Universitas“ objavljen je članak o okruglom stolu „Put do Sveučilišta – iskustva i poteškoće osoba s invaliditetom u sustavu visokog obrazovanja“ koji se održao na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu 12. ožujka 2019. u organizaciji Znanstvenog zavoda Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Članak donosi opis događanja i najvažnije misli koje su sudionici okruglog stola istaknuli u svojim izlaganjima koja su tematizirala dosadašnje iskustvo, prespektivu i mogućnosti za osobe s invaliditetom u sustavu visokog obrazovanja.

Članak pogledajte na sljedećoj poveznici.