Objavljeno: 30. 5. 2019. u 14:43
Uređeno: 30. 5. 2019. u 16:52
Maria Florencia Luchetti

U subotu, 18. svibnja 2019. godine Frankfurter Allgemeine Zeitung obavio je članak Michaela Martensa pod naslovom „Unheilvolle Nebenwirkung. Seit Kroatien in der EU ist, wander immer mehr Menschen ab“. U njemu je objavljena izjava dr. sc. Caroline Hornstein-Tomić, vanjske suradnice Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu, vezana za migracije i odljev radne snage iz Hrvatske.

Članak možete vidjeti na sljedećoj poveznici

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS