Objavljeno: 23. 9. 2019. u 17:50
Uređeno: 24. 9. 2019. u 15:17
Maria Florencia Luchetti
Sudjelovanje predstojnice Znanstvenog...

Predstojnica Znanstvenog zavoda Hrvstakih studiji Sveučilišta u Zagrebu dr. sc. Katica Jurčević sudjelovala je na predstavljanju knjige „Reflections on the Mediterranean“

U petak, 20, rujna 2019. u Visu održano je predstavljanje knjige „Reflections on the Mediterranean“ koja sadržava izabrane znanstvene radove s konferencije MIC - VIS 2018 (Mediterranean Islands Conference).

Urednice zbornika su dr. sc. Katica Jurčević, predstojnica Znanstvenog zavoda Hrvstakih studiji Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr.sc. Ljiljana Kaliterna Lipovčan, znanstvena savjetnica u trajnom zvanju u Institutu društvenih znanosti Ivo Pilar i dr. sc. Ozana Ramljak, profesorica i voditeljica studija na Veleučilištu VERN.

U Hrvatskom domu u Visu dr. sc. Katica Jurčević, prof. dr. sc. Ljiljana Kaliterna Lipovčan i dr. sc. Ozana Ramljak predstavile su rezulate prošlogodišnje konferencie te najavale slijedeću konferienciju MIC - VIS 2020.

Osim tiskane verzije, knjiga Reflections on the Mediterranean dostupna je na sljedećoj poveznici