Objavljeno: 22. 10. 2019. u 15:07
Uređeno: 22. 10. 2019. u 15:12
Natasha Kathleen Levak

Od 10. do 11. listopada 2019. u Zagrebu je održana međunarodna znanstvena konferencija "Dijaspora i domovina" u organizaciji Centra za istraživanje Hrvatskog iseljeništva, 'International Metropolis Project' i Centra za kulturu i informacije Maksimir. Dr. sc. Natasha Kathleen Levak predstavljala je Znanstveni zavod i sudjelovala je u konferenciji sa izlaganjem “ Pokazatelji uspješne migracije druge generacije u domovinu svojih roditelja (predaka)."

Studenti Hrvatskih studija su sudjelovali u umrežavanju te upoznavanju presijednika ACAPa Zagreb (Association of Croatian American Professionals) gospodina Dona Markušić. Dr. sc. Katica Jurčević i dr. sc. Natasha Kathleen Levak podržavaju ACAP kao članovi.