Objavljeno: 15. 11. 2019. u 13:53
Natasha Kathleen Levak

U ponedjeljak i utorak, 11. i 12. studenoga održane su konferencija "Povratništvo i gospodarski razvoj" i panel rasprava "Remigracije i kružne migracije kao kohezijska strategija".

Organizatori konferencije bili su Zaklada-Konrad-Adenauer u Zagrebu, Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu, Institut za migracije i narodnosti, Institut društvenih znanosti Ivo Pilar i Hrvatska matica iseljenika.

Konferencija je poslužila svrsi, povezivanju sudionike te poticanju rasprave, koja je bila stimulirajuća i zanimljiva o ključnim problemima i potencijalima njihova rješavanja, razvoja gospodarstva i dobrobiti hrvatskoga naroda u zemlji i iseljeništvu.

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS