Objavljeno: 5. 12. 2019. u 10:29
Natasha Kathleen Levak

Znanstvenice iz Znanstvenog zavoda HSa dr. sc. Katica Jurčević, dr. sc. Silvana Škara, dr sc. Natasha Levak i ravniteljica IMINa dr. sc. Marina Perić Kaselj su se odazvale pozivu i bile su  27.11.2019. gošće Društva Slovensko - Hrvatškega prijateljstva u Novom mestu -  Slovenija te su nazočile predstavljanju  knjige Hrvatski nogomet u doba cara, kralja, poglavnika i maršala autora Davora Kovačića.  Knjigu  su predstavljali autor dr. sc. Davor Kovačić, recenzent dr. sc. Mario Jareb, direktor AGMa Stjepan Bekavac i voditelj programa Antun Katalenić.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba
QuiltCMS