Objavljeno: 13. 12. 2019. u 19:39
Uređeno: 16. 12. 2019. u 14:21
Natasha Kathleen Levak

U srijedu 11.12.2019 dr. sc. Natasha Kathleen Levak iz Znanstvenog zavoda Fakulteta za Hrvatskih studija bila je gost na poslovnom doručku Venatus Jones koji se održao u Kongresnom centru FORUM Zagreb. Tim iz Venatus Jonesa sastoji se od povratnika iz hrvatske dijaspore iz različitih zemalja (Australije, Kanade, Njemačke i Amerike) koji su formirali višestruko kvalificirani tim spreman da lokalnom poduzetniku donese inovativno poslovno planiranje. Tim se već može pohvaliti širokim krugom klijenata i nudi program od 40 tjedana po vrlo povoljnoj cijeni. Slušanje strategije ovog tima za izgradnju hrvatskog poduzetničkog potencijala i vlastite budućnosti ovdje je bilo inspirativno.

Natasha je upoznala tim Venatusa Jonesa: Eugene Brčić Jones, Gerhard Šarić, Aleksandra Papac i Mark Mocnaj

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba
QuiltCMS