Objavljeno: 20. 4. 2018. u 09:49
Uređeno: 24. 4. 2018. u 12:53
Tea Cacović

Rok za prijavu: ponedjeljak, 30. travnja 2018.
Prijave za ove potpore potrebno je dostaviti na adresu elektroničke pošte potpora@unizg.hr te u tiskanom i potpisanom obliku na:

Sveučilište u Zagrebu(za potpore istraživanjima);Trg Republike Hrvatske 14; 10 000 Zagreb

Sukladno članku 1. Odluke o raspodjeli sredstava za namjensko financiranje znanstvene i umjetničke djelatnosti u 2018. godini Sveučilište u Zagrebu donijelo je odluku o iznosu visine 610.488,86 kn predviđenom za potporu znanstvenim i umjetničkim istraživanjima u interdisciplinarnom području, u Centru za istraživanje i prijenos znanja u biotehnologiji Sveučilišta u Zagrebu te u ostalim istraživanjima izravno prijavljenima preko Sveučilišta.

Navedene je prijave potrebno napraviti na obrascu.

Upute za ispunjavanje obrasca i kriterije za pojedina područja, kao i svu ostalu dokumentaciju možete pronaći ovdje

Za sva se dodatna pitanja možete obratiti na mail adresu upitiVIF@unizg.hr.