Objavljeno: 12. 6. 2018. u 10:40
Sara Paraga

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je poziv Austrijske akademije znanosti (Österreichische Akademie der Wissenschaften) koja nudi mladim istraživačima koji su doktorirali u posljednjih deset godina stipendiju JESH (Joint Excellence in Science and Humanities) za provođenje razdoblja na jednoj od obrazovnih ili istraživačkih institucija u Austriji.

Stipendija pokriva troškove putovanja i boravka tijekom istraživačkog boravka u trajanju od dva do šest mjeseci.

Prijava mora uključivati:

• Prijavni obrazac (dostupan na stranicama programa JESH)

• Životopis

• Popis publikacija

• Opis projekta (od 5 do 10 stranica)

• Popis troškova putovanja i smještaja

• Potvrdu o zaposlenju od poslodavca

• Prijavni obrazac domaćina.

Sve dokumente za prijavu potrebno je dostavit u PDF formatu na adresu:jesh.application@oeaw.ac.at

Više informacija o programu i postupku prijave možete pronaći ovdje.