Objavljeno: 6. 9. 2018. u 09:23
Sara Paraga

Rok za podnošenje projektnih prijedloga u okviru otvorenog poziva na dostavu projektnih prijedloga za natječaj Tematske mreže za društveno-ekonomski razvoj te promicanje socijalnog dijaloga u kontekstu unapređivanja uvjeta rada produžuje se do 1.10.2018.

Također, objavljena je i prva izmjena natječajne dokumentacije na sljedećoj poveznici.

Više detalja o natječaju i prijavi na informativne radionice u okviru navedenog javnog poziva pogledajte na poveznici.