Objavljeno: 18. 9. 2018. u 11:24
Sara Paraga

Bavarski visokoškolski centar za srednju, istočnu i jugoistočnu Europu (BAYHOST - Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa) u akademskoj godini 2019./2020. kandidatima iz Hrvatske nudi godišnje stipendije za poslijediplomske ili doktorske studije na bavarskim visokim učilištima.

Nudi se i mogućnost financiranja jednogodišnjega studijskog boravka u Bavarskoj kao dijela doktorskoga studija u matičnoj zemlji.

Jednogodišnje stipendije mogu se produljiti dva puta do najviše tri godine.

Rok za podnošenje prve prijave na adresu BAYHOST-a je 1. prosinca 2018. godine (datum primitka prijave).

Prijave se šalju poštom na sljedeću adresu:

Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa BAYHOST
Universitätsstraße 31
D-93053 Regensburg
Germany

Obrasci za prijavu i detalji natječaja nalaze se na sljedećoj poveznici.

Kontakt osoba za dodatne informacije je gđa. Katrin Döppe (BAYHOST scholarship programs), doeppe@bayhost.de.