Objavljeno: 20. 9. 2018. u 15:46
Sara Paraga

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava produžilo je rok za dostavu projektnih prijedloga u okviru otvorenog poziva  Tematske mreže za društveno-ekonomski razvoj te promicanje socijalnog dijaloga u kontekstu unapređivanja uvjeta rada do 15.10.2018.

Objavljena je i druga izmjena natječajne dokumentacije koju možete pogledati na poveznici.

Materijali s info radionice otvorenog poziva Komponenta 1 održane 12. rujna 2018. u Ministarstvu rada i mirovinskoga sustava dostupni su ovdje.