Objavljeno: 10. 12. 2018. u 10:30
Uređeno: 10. 12. 2018. u 10:57
Tea Cacović

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Služba za programe i projekte EU, objavljuje poziv za sudjelovanje na informativnim radionicama u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse  u visokom obrazovanju“ (Europski socijalni fond – Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014.-2020.).

Informativne radionice održat će se u Puli 11. 1. 2019., Zadru 16. 1. 2019., Osijeku 18. 1. 2019. te Zagrebu 22. i 23. 1. 2019., a namijenjene su potencijalnim prijaviteljima i partnerima u okviru ovog Poziva. Cilj radionica je detaljnije informirati potencijalne prijavitelje/partnere o ciljevima, prioritetima i ostalim kriterijima Poziva te procedurama za prijavu, ocjenjivanje i odabir projekata.

U obzir će se uzimati prijave pristigle do 21. prosinca 2018. godine do 16.00 sati i to prema redoslijedu zaprimanja. Svi sudionici koji su poslali prijavu bit će obaviješteni o rezultatima prijave najkasnije tri radna dana nakon roka zatvaranja prijava. Sudjelovanje na informativnim radionicama je besplatno, a organizator je za sve sudionike osigurao osvježenja za kratke pauze.

Za prijavu sudjelovanja na informativnoj radionici potrebno je popuniti Prijavni obrazac.