Objavljeno: 14. 12. 2018. u 10:00
Uređeno: 14. 12. 2018. u 10:00
Tea Cacović

Otvoren je poziv na natječaj za razmjenu osoblja u području istraživanja i inovacija u okviru Marie Sklodowska – Curie akcija (MSCA).

Natječaj se odnosi na kratkoročnu razmjenu osoblja organizacija poput sveučilišta, istraživačkih centra, poduzeća te drugih neakademskih organizacija.
Sastavljen konzorcij prijavljuje projektni prijedlog koji naglašava mogućnosti umrežavanja, dijeljenja znanja i razvoja vještina osoblja.
Potiče se uključenost neakademskog sektora, industrije i poduzetništva.
Natječaj je otvoren za sve grane znanosti i područja istraživanja (bottom-up approach), od temeljnih istraživanja do tržišta i inovacijskih servisa.
Konzorcij je otvoren i za organizacije iz određenih trećih zemalja.
Natječaj je otvoren do 2. travnja 2019. godine.
Detalji natječaja dostupni su na poveznici.