Objavljeno: 11. 2. 2019. u 10:51
Sara Paraga

Austrijska akademija znanosti, u sklopu programa Joint Excellance in Science and Humanities, objavljuje natječaj za stipendije znanstvenicima koji su doktorirali u posljednjih deset godina za istraživački boravak u Austriji u trajanju od dva (2) do šest (6) mjeseci u razdoblju od prosinca 2019. do prosinca 2020. godine.

JESH (Joint Excellance in Science and Humanities) je program financiranja Austrijske akademije znanosti koji mladim znanstvenicima iz svih područja istraživanja i ciljanih zemalja nudi mogućnost pokretanja ili intenziviranja međunarodne suradnje.

Putem JESH programa Austrijska akademija znanosti promiče razvoj i intenziviranje suradnje između istaknutih mladih istraživača iz inozemstva i znanstvenika u Austriji.

Detaljne informacije na engleskome jeziku o uvjetima natječaja, kao i o mogućnostima sudjelovanja možete pronaći na sljedećoj poveznici.