Objavljeno: 9. 4. 2019. u 16:20
Uređeno: 9. 4. 2019. u 16:21
Sara Paraga

U suradnji Akademije Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo (WIPO Akademija) s Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo Republike Hrvatske i Sveučilištem u Zagrebu od 27. svibnja do 7. lipnja 2019. godine, održat će se osma po redu Ljetna škola za intelektualno vlasništvo.

Ljetna škola u trajanju od dva tjedna nudi neprocjenjiv obrazovni program koji obuhvaća cijelo područje intelektualnog vlasništva.

Cilj Ljetne škole jest pružiti mogućnost studentima viših godina studija i mladim stručnjacima da steknu više znanja o intelektualnom vlasništvu, da shvate njegovu vrijednost kao pokretača gospodarskog, socijalnog, kulturnog i tehnološkog razvitka te da saznaju više o ulozi WIPO-a u globalnom upravljanju intelektualnim vlasništvom.

Za polaznike Ljetne škole raspoloživo je 30 mjesta, radni jezik je engleski.

Kandidati se mogu prijaviti putem prijavnice na internetu do 30. travnja 2019. godine.

Više informacija o održavanju ljetne škole i uvjetima registracije možete pronaći ovdje te na:

Telefon: (+385)  1 61 06 359
Faks: (+385)  1 61 12 017