Sveučilište u Zagrebu

Fakultet hrvatskih studija

logo

Molimo studente, nastavnike i zaposlenike koji su pozitivni na COVID-19, imaju simptome ili su bili u bliskom kontaktu sa zaraženim da se jave na kvaliteta@hrstud.hr
Objavljeno: 11. 10. 2019. u 12:52
Tea Cacović

Hrvatska zaklada za znanost objavila je informacije o staatusu vrednovanja prijava na natječaj "Istraživački projekt" (IP-2019-04) i „Uspostavni istraživački projekti“ (UIP-2019-04).

Do kraja studenoga 2019. godine završit će vrednovanje prijava na natječaj „Istraživački projekti” (IP-2019-04) i „Uspostavni istraživački projekti“ (UIP-2019-04). Po završetku vrednovanja predlagatelji će biti obaviješteni o rezultatima te će se pokrenuti financijski pregovori. Početak financiranja pozitivno ocijenjenih projektnih prijedloga s kojima se uspješno okončaju financijski pregovori očekuje se do kraja 2019. godine.

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2021. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS