Objavljeno: 11. 10. 2019. u 12:52
Tea Cacović

Hrvatska zaklada za znanost objavila je informacije o staatusu vrednovanja prijava na natječaj "Istraživački projekt" (IP-2019-04) i „Uspostavni istraživački projekti“ (UIP-2019-04).

Do kraja studenoga 2019. godine završit će vrednovanje prijava na natječaj „Istraživački projekti” (IP-2019-04) i „Uspostavni istraživački projekti“ (UIP-2019-04). Po završetku vrednovanja predlagatelji će biti obaviješteni o rezultatima te će se pokrenuti financijski pregovori. Početak financiranja pozitivno ocijenjenih projektnih prijedloga s kojima se uspješno okončaju financijski pregovori očekuje se do kraja 2019. godine.