Objavljeno: 25. 10. 2019. u 13:10
Tea Cacović

Net4Society5 projekt, organizira Regional Info Day & Brokerage event za program Obzor 2020. za područje 6. Društvenog izazova „Europa u promjenjivom svijetu - uključiva, inovativna i promišljena društva“.

Regionalni info dan i brokerage event održat će se 12. studenog 2019. u Bratislavi, Slovačka.

Net4Society5 je mrežni projekt nacionalnih kontakt osoba za 6. Društveni izazov “Europa u promjenjivom svijetu-uključiva, inovativna i promišljena društva”, a regionalni info dan i brokerage event predstavlja izvrsnu mogućnost za potencijalne prijavitelje da se upoznaju s detaljima specifičnih poziva u okviru područja, prezentiraju svoje projektne ideje drugim prijaviteljima, pronađu partnere za svoje projektne konzorcije i uspostave suradnju te se priključe već formiranim projektnim konzorcijima.

Registracija za sudjelovanje na  Regional Info Day & Brokerage event otvorena je do 1. studenoga 2019. Više informacija o događanju, te upute za prijavu za sudjelovanje možete naći na sljedećoj poveznici: https://societiesbrokerage2020.b2match.io/