Objavljeno: 18. 1. 2021. u 12:39
Tea Cacović

Sveučilište u Padovi (Italija) objavilo je natječaj za treće izdanje Supporting TAlent in ReSearch@University of Padova - STARS@UNIPD programa.

STARS@UNIPD programom financiraju se izvrsni dvogodišnji postdoktorski projekti koje će na Sveučilištu u Padovi provoditi glavni istraživači (Principal Invastigators) bilo koje nacionalnosti.

STARS@UNIPD programom potiču se inovativna i ambiciozna istraživanja Sveučilišta s krajnjim ciljem prijave na projekte Europskog istraživačkog vijeća.

Prihvatljivi istraživači su oni kojima je dodijeljen doktorat u roku od najmanje 2 godine, a najviše 7 godina prije 1. siječnja 2021. i koji će uskoro uspostaviti vlastiti istraživački tim ili pokrenuti vlastito neovisno istraživanje.

Programom se financira dvogodišnja stipendija za glavnog istraživača do 32.000 eura neto te dodatno troškovi namijenjeni za istraživanje.

Rok za prijavu je 12. travnja 2021. do 13:00 sati.

Dodatne informacije dostupne su na mrežnim stranicama programa.