Objavljeno: 9. 4. 2021. u 10:42
Tea Cacović

Europska komisija objavila je Poziv na podnošenje prijedloga za program Erasmus+ za 2021. godinu. Tekst Poziva dostupan je na svim službenim jezicima Europske unije.

Rokovi za prijavu projekata u okviru ključne aktivnosti 2 :

Ključna aktivnost 2

Suradnička partnerstva u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih, osim onih koja predlažu europske nevladine organizacije

20. svibnja u 12.00

Suradnička partnerstva u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih koja predlažu europske nevladine organizacije

20. svibnja u 17.00

Suradnička partnerstva u području sporta

Mala partnerstva u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih

20. svibnja u 12.00

Mala partnerstva u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih

3. studenoga u 12.00

Mala partnerstva u području sporta

Centri strukovne izvrsnosti

7. rujna u 17.00

Akademije za stručno usavršavanje učitelja u okviru programa Erasmus+

Aktivnosti Erasmus Mundus

26. svibnja u 17.00

Savezi za inovacije

7. rujna u 17.00

Jačanje kapaciteta u području mladih

1. srpnja u 17.00

Neprofitna sportska događanja

20. svibnja u 17.00.

Važna napomena: Svi rokovi za predaju projektnih prijedloga odnose se na briselsko vrijeme.

Pogledajte pregledni prikaz planiranog omjera prilikom dodjele sredstava.

Za detaljne upute o podnošenju prijava pogledajte Vodič kroz program Erasmus+ na engleskom jeziku koji je sastavni dio ovog Poziva. Verzija na hrvatskom jeziku bit će uskoro dostupna.

Prijavni obrasci dostupni su na službenim internetskim stranicama Europske komisije za programe Erasmus+ i Europske snage solidarnosti