Zaposlenici na projektima izvan HS

Zaposlenici Hrvatskih studija u znanstveno-nastavnim, suradničkim i nastavnim izvanjima suradnici su na raznim znanstveno-istraživačkim projektima na drugim ustanovama, ponajprije na drugim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu, na drugim sveučilištima u RH i u inozemstvu, te na znanstvenim institutima.

Niže je ažurirani popis zaposlenika Hrvatskih studija na znanstveno-istraživačkim projektima na drugim ustanovama, s nazivima projekata i ustanova na kojima su projekti registrirani.