Objavljeno: 17. 11. 2017. u 14:39
Darko Čokor
galerija Preporodne dvorane prije početka svečanosti

Preporodna dvorana uoči početka svečanosti

gosti, akademici August Kovačec i Željko Rainer
Nada Rotar Zgrabljić s Hrvatskih studija, gosti akademici August Kovačec i Željko Reiner

gosti Matko Glunčić i Ivana Franić, pročelnik Hrvatskih studija Mario Grčević

dekan FFRZ-a Ivan Koprek i rektor HKS-a Željko Tanjić

gosti Pavo Barišić i akademik Mislav Ježić

prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije Miljenko Šimpraga

Katarina Milković, izaslanica supokrovitelja Grada Zagreba

akademik Željko Reiner

prorektor Ante Čović
prorektor za organizaciju, kadrovski razvoj i međusveučilišnu suradnju Ante Čović

nastup Akademskog muškog zbora FER-a
nastup Akademskoga m​​​​uškoga zbora FER-a