Objavljeno: 9. 3. 2018. u 13:09
Darko Čokor

Dr. sc. Eva Katarina Glazer održat će u ponedjeljak 19. ožujka 2018. s početkom u 11.10 sati u dvorani Pula na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu, Borongajska cesta 83d, nastupno predavanje u postupku izbora u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docentice za znanstveno područje humanističkih znanosti, polje povijesti.

Tema: Pojava i razvoj gradova kao preduvjet za uspon civilizacija - pregled odabranih primjera.

Poveznica na cijelu obavijest