Objavljeno: 12. 10. 2017. u 17:09
Uređeno: 17. 10. 2017. u 17:45
Iva Ćalić
Mali sajam knjiga izdanja Hrvatskih...

Poštovani studenti i nastavnici,

u knjižnici Hrvatskih studija održava se  mali sajam knjiga (izdanja Hrvatskih studija).

Zbog velikog interesa, produljili smo radno vrijeme sajma, sutra, 17. listopada 2017., od 10:00 do 18:00 sati.

Knjige možete kupiti po promotivnim cijenama i popustima do 70%. Cjenik možete pregledati OVDJE.

Možete se predbilježiti za željenu knjgu putem e-pošte.

Veselimo se Vašem dolasku!