Objavljeno: 10. 10. 2018. u 15:45

Veni sancte spiritus 2018.

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras i dekan Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Mario Cifrak obavješćuju da će se Veni Sancte Spiritus za 350. akademsku godinu (2018./2019.) slaviti u zagrebačkoj katedrali u četvrtak 18. listopada 2018. u 18 sati. Euharistijsko slavlje predvodit će uzoriti gospodin kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački i Veliki kancelar Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Poveznica na pozivnicu.