Objavljeno: 22. 10. 2018. u 16:14

Ured za šport

Konferencija će se održati u okviru zajedničkog projekta Vijeća Europe i Europske komisije „ALL IN: Towards gender balance in Sport“, u sklopu predsjedanja Republike Hrvatske Odborom ministara Vijeća Europe. Na konferenciji će se raspravljati o položaju žena na rukovodećim pozicijama u športu te prevenciji i borbi protiv svih oblika nasilja nad ženama u športu. Tom prigodom djelatnica Hrvatskih studija Zrinka Greblo Jurakić održat će pozvano predavanje pod naslovom:

"Vrijeme je za promjenu igre: Sprječavanje nasilja nad ženama putem športa".

Konferencija će se održati 25. listopada 2018. godine s početkom u 9:00 sati, u hotelu Dubrovnik u Zagrebu.

Prilozi:

Nacrt Programa Konferencije.pdf