Objavljeno: 14. 11. 2018. u 01:04
Uređeno: 14. 11. 2018. u 01:14
Iva Ćalić
Zapamtite Vukovar! : Dan sjećanja na...

Poštovani nastavnici, poštovani studenti,

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu će u ponedjeljak, 19. studenoga 2018., u 10 sati, u knjižnici Hrvatskih studija oblježiti Dan sjećanja na Vukovar.

Obilježavanje započinje kratkim uvodnim predavanjem
prof. dr. sc. Josipa Jurčevića
,

nakon kojeg slijedi prikazvanje dokumentarnog fima "Vukovar 1991- izvorni video zapisi" redatelja Pavla Vranjicana.

Molimo sve studente i nastavnike koju su slobodni  da dođu dostojanstveno obilježiti Dan sjećanja na Vukovar.

Organizatori:
Odsjek za povijest Hrvatskih studija